Матеріальна база
Комп'ютерне та офісне забезпечення

Інститут представляє собою цілісний комплекс, до складу якого входять два навчально-житлових корпуси загальною площею 8,6 тис. кв. м., з них 4.0 тис. кв. м. - житлові приміщення та 0.9 тис. кв. м. - навчальні. Для забезпечення навчального процесу використовується 5 аудиторій на 185 місць, фотолабораторія, відео монтажна лабораторія, фото-відео студія, бібліотека, чотири комп'ютерні лабораторії на 60 робочих місць. До послуг слухачів інституту 2 кафе на 45 місць.

Умови проживання слухачів

Гуртожитки Інституту дають змогу розмістити до 150 слухачів одночасно. Номери проживання різняться між собою за рівнем комфортності і комунальних умов. Основна частина номерів розраховані на 2-3 слухача. Номери гуртожитку мають кухні, ванні кімнати, телевізори, холодильники. У корпусах гуртожитку знаходяться кафе "Інтернет" та "Феміда", що забезпечують можливості для відпочинку у вільний від занять час.

Природа Ірпеня - найцінніший матеріальний ресурс

Інститут знаходиться в лісопарковій, курортній частині міста Ірпінь, розташованого майже в центрі Київської області, на відстані 27 км., на північний захід від м. Києва. Це створює унікальні можливості для слухачів, які прибувають для навчання до Інституту оновити свої професійні знання, ознайомитись із краєвидами Київського Полісся та відвідати історичні і культурні заклади столиці України.

Матеріальна база