Мережева академія СISCO

Із 2008 року при Національному університеті ДПС України на базі Інституту післядипломної освіти функціонує Локальна мережева академія СISCO (далі за текстом Мережева академія CISCO), що є відгалуженням від Регіональної мережевої академії СISCO при Київському національному університеті ім Т. Шевченка.
Програми Мережевих академій CISCO впроваджуються у вищих навчальних закладах (університетах) для поглиблення класичних вузівських курсів по обчислювальній техніці і телекомунікаціях на основі вивчення технологій, устаткування, програмного забезпечення і проектних рішень корпорації Cisco Systems, Inc., розвитку у студентів стійких професійних навичок.

Огляд курсів (для браузера IE)

Огляд курсів (для інших браузерів)

В Інституті післядипломної освіти навчальна програма Мережевої академії Cisco (Cisco Networking Academy Program (CNAP)) використовується для підвищення кваліфікації ІТ- фахівців інформаційних підрозділів ДПА України >>>>. В даний час у навчальному процесі Інституту впроваджена програма ССNA Discovery - Cisco Certified Network Associate (Discovery):


1. Огляд курсу CCNA. Зміст і послідовність вивчення >>>>>>
2. Мережеві академії СISCO - кузні архітекторів світової економіки >>>>>

Завдяки тому, що учбові матеріали розроблені та стандартизовані беспосередньо корпорацією Cisco Systems, інструктори пройшли підготовку в учбовому центрі CATC (Cisco Academy Training Centre), а сертифікати про закінчення Академії видаються беспосередньо корпорацією Cisco Systems - Мережеві Академії є авторизованими учбовими структурами корпорації Cisco Systems.
З другої половини 2010 року планується впровадження програми Мережевої академії СISCO у навчальний процес спеціальності "Інтелектуальні технології прийняття рішень" Університету та надання освітніх послуг усім бажаючим отримати професійні знання з мережевих технологій. Орієнтовна вартість навчання за прграмою CCNA - 3000 грн. Термін навчання - 4 місяці: 2 рази на тиждень у вечірні години та вихідні дні.
Кожен навчальний курс розрахований на 280 годин (4 семестри по 70 годин). Методичні матеріали надаються слухачам у паперовому, елкетронному вигляді та через через Internet. Слухачі реєструються на сайті корпорації CISCO і мають доступ до великої кількості навчальних, інструктивних та довідкових матеріалів.
Приймання іспитів на отримання промислового сертифікату CISCO проводиться в авторизованих центрах тестування, які є партнерами компаній - Sylvan Prometric та (або) Virtual University Enterprises (VUE). Студенти що успішно закінчили навчання в Локальній академії СISCO при НУ ДПС України і отримали сертифікати ССNA, можуть складати іспити в авторизованому центрі VUE Обчислювального Центру Київського університету ім. Тараса Шевченка. http://www.vue.kiev.ua із знижками до 70%.

Детальніше із змістом та переліком курсів Програми Мережевих академій CISCO можна познайомитись на сайті регіональної Академії CISCO >>>>>>>
Сайт Програми мережевих академій СІSCO >>>>>>>>
Огляд програми ССNA 4.0. Завантажити >>>>>Якщо Ви зацікавились програмою Мережевої академії CISCO при НУ ДПС України, пишіть за адресою tcimv@asta.edu.ua. Просимо Вас, також, заповнити анкету, що подана нижче. Вам буде надіслана інформація щодо умов та термінів проходження курсів.

    


Мережева академія СISCO